Apartmány v Bowness-on-Windermere

Potrebujete ubytovanie v Bowness-on-Windermere vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov v Bowness-on-Windermere. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
Zoradiť podľa:


4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

1. Tree Tops 

Foto: Tree Tops
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Tree Tops enjoys a location in Bowness-on-Windermere, just 500 metres from World of Beatrix Potter and 5 km from Lake Windermere. Guests have a private balcony. This apartment comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a TV.


2. Mosslea 

Foto: Mosslea
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Mosslea is situated in Bowness-on-Windermere and offers a garden and a shared lounge. The property is 400 metres from World of Beatrix Potter and 5 km from Lake Windermere. This apartment comes with a kitchen, a seating area, and a TV.


3. Jaspers Retreat 

Foto: Jaspers Retreat
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

A garden and a terrace are available on-site at Jasper's Retreat, which is set in Bowness-on-Windermere, just 700 metres away from World of Beatrix Potter. Guests have a private balcony.


4. Bracken Crag 

Foto: Bracken Crag
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
90 %

Located in the heart of the Lake District National Park, in Browness-on-Windermere, Bracken Crag offers self-catered accommodation with free Wi-Fi throughout. The property is a 7-minute walk from Lake Windermere.

Izby

Apartmán s 3 spálňami
osôb170 - 170 GBP za noc

4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: